O Forgoodu

O Forgoodu

Nábytek a cementová stěrka

Práce s architekty přináší mnoho příležitostí uchopit zajímavý nápad. Poptávka po aplikaci imitace betonu na segmenty nábytku (dvířka kuchyňské linky, policové regály, vestavěné skříně) nás zavedla až k zájmu o tuto oblast a k zdokonalení stěrky pro namáhanější povrchy. S realizacemi přicházely tvůrčí nápady a výsledkem byla kolekce nábytku a doplňků, kterou Forgood představuje.

Jedná se o stěrkovaný nábytek a doplňky, tedy jde vždy o korpus, nejčastěji z MDF desky, který je přestěrkován dekorativní stěrkou BBest imitující litý beton.

Našim cílem je především kouzlo propojení, návaznost jednoho prvku na druhý, dohromady vytvářející jakousi synergii. V realizovaných stavbách to vypadá třeba takovým způsobem, že nás u vstupu vítá zrcadlo s výrazným betonovým rámem, navazuje obývací stěna ve stěrce a v kuchyni dominuje betonový jídelní stůl.  

 

Individualita

Veškerý sortiment je vyráběn na míru dle přání zákazníka a  dispozic samotného interiéru. Dosud vyrobené a prezentované kusy v kolekci jsou originál, a ačkoli mohou sloužit jako katalog, stejně tak mohou být pouze inspirací k vytvoření vlastní představy, kterou realizujeme.

I za předpokladu, že necháte fantazii na nás, je každý kus jedinečnou a stoprocentní ruční prací. Díky tomu, že každý kus je stěrkován, je originálem sám o sobě, a nelze jej zopakovat, stejně jako v přírodě nejsou dvě dubová prkna naprosto stejná.