O Forgoodu

O Forgoodu

NÁŠ PŘÍBĚH

Počátek Forgoodu se oficiálně datuje od roku 2017, přechází mu však činnost Bohuslava Vojtěcha v oblasti dekorativních stěrek, která trvá již od roku 1996. Rozmach dekorativních stěrek začal v devadesátých letech náhle a přetrvává dodnes, především trend industriální imitace betonu. Firma Bohuslava Vojtěcha měla úspěch nejprve v severočeském kraji, postupně se však propracovala na trh v celé České republice a Slovensku pod značkou Betcore, která je v současné době velmi aktivní a podporuje postupný rozvoj značky Forgood. Stěrky a originální nábytek od stejného autora si samozřejmě vzájemně sluší, proto rádi mluvíme o tom, že Betcore a Forgood se doplňuje a jeden bez druhého by nebyl.

Nábytek „z betonu“ byl nápad, který eskaloval z četné poptávky severočeských architektů, zakomponovat prvky imitace betonu přímo do celku kuchyňských linek a nábytkových setů, doplňujících vzhled moderních interiérů. Další nábytkové prvky na sebe nenechaly dlouho čekat a brzy se v českých domácnostech objevily první originály kuchyňských a jídelních stolů. Pak jsme si začali hrát, osadili první soundbar zvukovou aparaturou, první hodiny strojkem, a vytvořili kolekce, které dnes můžete najít v našem katalogu. Měli jsme radost, když se nám zadařilo prosadit registraci průmyslovým vzorem a můžeme dál tvořit a lámat si hlavu, jak naplníme třeba právě vaše unikání představy, jak by mohl vypadat váš nábytek z betonu, co není tak úplně z betonu.

 

 

PROČ FORGOOD?

Ruční práce

Co kus, to originál, co stěrka, to kresba ruky. Neexistuje, že by dva kousky stěrkovaného nábytku byly stejné, a nikdy se nestane, že by nám jediný kus nábytku neprošel rukama a neobjevil se pod naším hladítkem.

Výroba na míru

Libujeme si v tom, že máte vlastní hlavu. Že chcete něco jinak a stojíte si za tím. Pomůžeme vám realizovat vaši představu, ať už jste se inspirovali z našeho katalogu, nebo zpracovali unikátní návrh.

Preciznost

Naši aplikátoři by nebyli naši, kdyby neměli v sobě jemnocit a smysl pro detail, bez kterého by stěrka byla jen flekatá plocha. Práci nikdy neodbydeme ani my, ani naši truhláři a jiní spolupracující dodavatelé.

Praktické provedení

Stěrka nám umožňuje vytvořit i výrobky, které z betonu nelze vylít, a vyrobit nábytek pro domácnost užitečný a užitný (hmotnost a bezpečnost). Za žádných okolností však nehaníme litý beton a jeho trend.