Design koktejl vol.3

V showroomu DECO LOCO můžete při své návštěvě spatřit a osahat si různorodé ukázky značky Forgood z kolekcí hodin, stolů a stolků. Na akci Design Koktejl 3.0 jsme představili dalšího člena v showroomu – unikátní Soundbar č. 4.

Po zvukové stránce soundbary slouží především ke zvýšení kvality zvukového zážitku televizního diváka, a ačkoli se nesnaží vytvořit z obývacího pokoje poslechovou místnost pro nejnáročnější milovníky hudby, uživatele kvalitou zvuku překvapí. Oproti běžně dostupným soundbarům z plastu jsou modely Forgood konstruovány z MDF, snaží se dodržet objemové parametry reproboxů a jsou vyplněné tlumícím rounem pro ještě atraktivnější poslech.

Z naší kolekce jste již v loňském roce mohli spatřit při svém představení podlouhlý nástěnný model č. 1, který s výkonem 50W RMS dopřává svému uživateli výrazně zajímavější poslech v menší místnosti.

Soundbar č. 4 svým výkonem 120W RMS bez problému ozvučí i větší párty. Je jiný také pro svůj vzhled, stojí pevně na vlastních nohou a robustní zpracování vytváří ještě výrazněji efekt betonového monolitu. Pečlivým zpracováním vizuálních detailů a vzhledným zpracováním pohledového betonu se stává krásným interiérovým doplňkem, čímž předbíhá esteticky méně ambiciózní domácí elektroniku.

Od 14. března si můžete v showroomu naše výrobky nejen prohlédnout a osahat, ale také poslechnout. Soundbar č. 4 bude k vidění také na blížícím se veletrhu Design Shaker.